Baltic Auto Parts – suomiškos vertybės ir kokybė Lietuvoje

UAB „Baltic Auto Parts“ įkurta dar 2004 metais. Nuo pat veiklos pradžios atstovauja Suomijos automobilių prekybos detalėmis lyderę KOIVUNEN OY. Būdami Koivunen Oy dalimi stengiamės visada vadovautis suomiškomis laiko patikrintomis vertybėmis, pasinaudoti 90 metų sukaupta darbo patirtimi ir organizavimo ypatumais.

UAB „Baltic Auto Parts“ tiekia naujas originalias ir atitnkančias originalių dalių kokybę automobilių dalis. Automobilių dalys parduodamos tiek didmeninės, tiek mažmeninės prekybos įmonėms, o taip pat ir privatiems klientams. Bendrovė administruoja el. parduotuvę Fixus.lt, kuri prekiauja automobilių reikmenimis internetu.

Gerai išvystyta logistikos sistema net ir labai retas dalis leidžia iš Europoje esančių  sandėlių pristatyti labai greitai – užsakote vakare, o ryte reikalingos dalys jau atvežamos į jūsų parduotuvę ar dirbtuves. Lietuvos autoservisams  ir vairuotojams tiekiamos aukščiausios kokybė automobilių dalys – dalys su kuriomis gimsta automobilis. Šiuo metu Lietuvos klientams siūloma įsigyti 500 000 prekių.

Norite bendradarbiauti? Susisiekite jau dabar!

2 000 000

Skirtingų prekių paruoštų pristatyti iš sandėlių Europoje

500

Gamintojų pasitiki mumis

60

Miniučių nuo užsakymo iki prekės ant Jūsų stalo

30

Automobilių pristato užsakymus klientams