Jau 90 metų tiekiame automobilių dalis

Baltic Auto Parts atstovauja Suomijos kompaniją Koivunen Oy, kuri yra žinoma automobilių detalių pardavėja Skandinavijoje.

Koivunen Oy savo veiklą pradėjo dar 1927 metais. Vienas iš jos įkūrėjų buvo Oskaras Koivunenas, kuris tuo metu prekiavo elektros įrangos dalimis automobiliams. Tuo metu kompanija turėjo kitą pavadinimą – Autosähkö Oy. Po kelerių metų dviejų įkūrėjų keliai išsiskyrė ir kompanija buvo pavadinta Oskaro Koivuneno vardu – Koivunen Oy. Nuo to laiko kompanija nekeičia savo pavadinimo.

Koivunen Oy užsiima automobilių dalių, alyvų, tepalų, autochemijos, padangų ir ratlankių prekyba. Kiekvienoms autodirbuvėms Koivunen siūlo įrankius ir įrangą reikalingą profesionaliam darbui. Vairuotojams skirti automobilių aksesuarai ir reikmenys. Suomijoje ir Estijoje Koivunen parduoda ir dalis krovininiams automobiliams.

Lietuvoje ši kompanija daugiausiai prekiauja automobilių detalėmis iš savo prekybinių sandėlių, kurie yra pagrindiniuose Lietuvos miestuose.

Koivunen Oy prieš dvidešimt metų pradėjo plėtrą į užsienio šalis. Dabar kompanijos partneriai dirba Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Švedijoje.

2016 metais kompanijos apyvarta buvo 152,3 mln eurų, joje dirbo 600 žmonių įskaitant ir 220 dirbančiųjų kitose šalyse, ne Suomijoje.

UAB „Baltic Auto Parts“ yra Koivunen Oy dukterinė įmonė Lietuvoje, todėl stengiamės visada vadovautis suomiškomis laiko patikrintomis vertybėmis, pasinaudoti 90 metų sukaupta darbo patirtimi ir organizavimo ypatumais.

2 000 000

Skirtingų prekių paruoštų pristatyti iš sandėlių Europoje

500

Gamintojų pasitiki mumis

60

Miniučių nuo užsakymo iki prekės ant Jūsų stalo

30

Automobilių pristato užsakymus klientams